Liturgie / akce Date Day Time Place Diecese Town Photographers
20. výročí obnovení duchovní služby v armádě (Praha) 19.06.2018 Tue 00:00 různé v Praze Arcidiecéze pražská Praha Jiří Plaček
Sportovní den Cyrilometodějského gymnázia 21.06.2018 Thu 11:15 Cyrilometodějské gymnázium Diecéze brněnská Brno -
Festival Kefasfest 22.06.2018 Fri 18:00 Rosa Coeli Diecéze brněnská Dolní Kounice Petr Polanský Vojtěch Hlávka
Pouť CČSH na Sázavu 23.06.2018 Sat 09:00 Sázavský klášter - areál zahrady Arcidiecéze pražská Sázava -
Svěcení zvonů - mše svatá 23.06.2018 Sat 09:30 kostel sv. Jiří Diecéze českobudějovická Věžná Anička Zemanová
Jáhenské svěcení 23.06.2018 Sat 09:30 katedrála sv. Václava Arcidiecéze olomoucká Olomouc Dominik Novák
Poutní mše svatá – Jan Nepomuk Neumann 23.06.2018 Sat 10:00 kostel sv. Jakuba Staršího Diecéze českobudějovická Prachatice Michal Klečka
Kněžské svěcení 23.06.2018 Sat 10:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Tomáš Ježek
Primičná sv. omša 23.06.2018 Sat 11:00 Farský kostol nanebovzatia Panny Márie Zahraničí Fiľakovo, Slovensko Martin Štecher
První svaté přijímání 24.06.2018 Sun 08:00 Kostel Povýšení sv. Kříže Diecéze litomeřická Bělá pod Bezdězem Jana Chadimová
Biřmování 24.06.2018 Sun 10:30 kostel sv. Michaela Diecéze českobudějovická Pacov -
Primiční mše svatá 24.06.2018 Sun 15:00 Hodonín Diecéze brněnská Hodonín Miroslav Novotný
Pouť sv. Jana u minoritů v Brně 24.06.2018 Sun 15:30 Kostel svatých Janů - Minorité Brno Diecéze brněnská Brno -
Gaudete et exsultate 26.06.2018 Tue 17:00 Nakladatelství a knihkupectví Paulínky - Praha Jiří Šťástka
Mše sv. ke cti sv. Josemaría Escrivá de Balaguer 26.06.2018 Tue 18:00 Panny Marie před Týnem Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Závěrečná mše Cyrilometodějského gymnázia 28.06.2018 Thu 11:15 kostel sv. Augustina Diecéze brněnská Brno Vojtěch Hlávka
Slavnost sv. Petra a Pavla 29.06.2018 Fri 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Kněžské svěcení 30.06.2018 Sat 09:30 Katedrála sv. Václava Arcidiecéze olomoucká Olomouc Martin Štecher Dominik Novák
Kněžské svěcení Vojtěcha Blažka 30.06.2018 Sat 10:00 katedrála sv. Mikuláše Diecéze českobudějovická České Budějovice Anička Zemanová Marek Novák
Leto na Hrade - prehliadka slovenskej gospelovej scény 30.06.2018 Sat 13:50 Kostol Zoslania Ducha Svätého Zahraničí Levice Mária Švecová
Ukrajinský festival, pořádaný Střediskem humanitární pomoci a rozvojové spolupráce DCHOO 30.06.2018 Sat 17:00 Centrum - Ostrava střed Diecéze ostravsko-opavská Ostrava Michaela Gavláková Lena Labajová
Mše sv. pro účastníky Sokolského sletu 01.07.2018 Sun 00:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Martina Řehořová
Třešňová pouť 01.07.2018 Sun 10:00 Kostel Navštívení Panny Marie Diecéze litomeřická Horní Police Jana Chadimová
Svěcení varhan + mše svatá 01.07.2018 Sun 10:00 kostel sv. Prokopa Diecéze českobudějovická Chyšky -
Poutní mše svatá 01.07.2018 Sun 10:30 kostel Petra a Pavla Diecéze českobudějovická Nové Hrady -
Primiční mše svatá Jiřího Šůstka 01.07.2018 Sun 14:30 Kostel sv. Martina/ Pozlovice Arcidiecéze olomoucká Pozlovice Radek Šipka František Ingr
Oslavy přenesení ostatků sv. Prokopa 01.07.2018 Sun 15:00 Všech svatých Arcidiecéze pražská Praha Martina Řehořová
Primiční mše Vojtěcha Blažka 01.07.2018 Sun 16:00 sv. Bartoloměj Diecéze českobudějovická Pelhřimov Anička Zemanová Marek Novák
Vernisáž výstavy fotografií Jindřicha Štreita - Ze tmy ke světlu 04.07.2018 Wed 14:30 Stojanovo gymnázium Arcidiecéze olomoucká Velehrad Martin Štecher
Oslavy svátku sv. Prokopa - Nešpory, Mše svatá - celebruje P. Prokop Siostrzonek, OSB 04.07.2018 Wed 17:30 Kapitulní chrám Všech Svatých, Pražský Hrad Arcidiecéze pražská Praha Patricie Červená
Společenské setkání v Pastoračním centru Duchovní služby AČR (Luleč) 05.07.2018 Thu 00:00 Pastorační centrum Duchovní služby Armády ČR Diecéze brněnská Luleč u Vyškova Václav Vlach
Bohoslužba při výročí mučednické smrti Mistra Jana Husa 06.07.2018 Fri 15:00 Betlémská kaple v Praze - Praha Petr Synek
La Nuit des Chimeres 06.07.2018 Fri 21:00 St Julien Zahraničí Le Mans Michal Havel Jana Havlová
Primiční mše svatá budoucího novokněze Václava Rylka 07.07.2018 Sat 15:00 Třanovice Diecéze ostravsko-opavská Třanovice Ivana Bužková
Hlavni Prokopska pout 08.07.2018 Sun 10:00 Sázavský klášter Arcidiecéze pražská Sázava Roman Albrecht
Mše svatá na Velkém Lopeníku 21.07.2018 Sat 11:00 Rozhledna na Velkém Lopeníku 911 m.n.m. Arcidiecéze olomoucká Lopeník Martin Štecher
Dominikánská misie 22.07.2018 Sun 00:00 Nanebevzetí Panny Marie Diecéze litomeřická Ústí nad Labem -
Jahenske sveceni 08.09.2018 Sat 10:00 Sv. Vit Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová Roman Albrecht
Liturgie sv. Václava 28.09.2018 Fri 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Pouť / setkání asociace křesťanů v armádě 29.09.2018 Sat 00:00 bude upřesněno - bude upřesněno -
Zahajovací mše nového akademického roku VKH Praha 03.10.2018 Wed 19:00 sv. Ignác Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Liturgie svátku sv. Lukáše 18.10.2018 Thu 17:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Rekviem za oběti heydrichiády 20.10.2018 Sat 12:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová Jiří Plaček
Ekumenická modlitba za vlast 27.10.2018 Sat 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Slavnostní celocírkevní bohoslužba Církve československé husitské 28.10.2018 Sun 09:00 Sbor kněze Ambrože Diecéze královéhradecká Hradec Králové -
Liturgie slavnosti Všech svatých 01.11.2018 Thu 18:00 Všech svatých Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Ekumenická bohoslužba ke dni válečných veteránů 08.11.2018 Thu 00:00 vojenský kostel sv. Jana Nepomuckého Arcidiecéze pražská Praha -
Liturgie za služebníky církve 10.11.2018 Sat 10:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
6. setkání schol 10.11.2018 Sat 10:30 sv. Antonín Diecéze brněnská Rozseč nad Kunštátem -
Slavnostní shromáždění a pobožnost k 100. výročí ukončení 1. světové války a Dne veteránů a k 79. výročí úmrtí studenta Jana Opletala 10.11.2018 Sat 17:00 sv. Mikuláš na Staroměstském náměstí Arcidiecéze pražská Praha Roman Albrecht
Liturgie ke cti sv. Anežky České 13.11.2018 Tue 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel Jana Havlová
Ekumenická modlitba za oběti totalitních režimů 16.11.2018 Fri 20:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jiří Plaček Jana Havlová
Liturgie památky sv. Cecílie 21.11.2018 Wed 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Liturgie přijetí do katechumenátu 01.12.2018 Sat 16:30 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Roman Albrecht
Liturgie pátku od 1. neděli adventní 07.12.2018 Fri 11:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel Jana Havlová
Předvánoční koncert pro Válečné veterány 13.12.2018 Thu 00:00 vojenský kostel sv. Jana Nepomuckého Arcidiecéze pražská Praha Jiří Plaček
Liturgie slavnosti Narození Páně – v noci 25.12.2018 Tue 00:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
Liturgie slavnosti Narození Páně – ve dne 25.12.2018 Tue 10:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Liturgie na poděkování Bohu 31.12.2018 Mon 16:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Vigilie Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 20.04.2019 Sat 19:30 Anežky České Arcidiecéze pražská Praha Spořilov Roman Albrecht
Biřmování 01.05.2019 Wed 12:34 kostel Povýšení sv. Kříže Arcidiecéze olomoucká Strání Martin Štecher